Az idei évben június 1-jén tartotta Szolnok MJV Önkormányzata a tanév végi ünnepségét, melynek keretén belül elismerésben és díjazásban részesültek a kiváló tanulmányi eredményt elérő és kimagasló versenyeredménnyel rendelkező felső tagozatos általános iskolás tanulók, valamint az őket felkészítő pedagógusok.
Ebben a tanévben iskolánkból 3 tanuló és 2 pedagógus kapott meghívást a díjátadó ünnepségre:
Pócsi Zoé Melissza (felkészítő tánctanára: Farda-Markóth Franciska)
Cseh Dániel (5. c) és Lévai Elizabet (8. c) (felkészítő nyelvtanáruk: Horváth Csabáné)
Gratulálunk tanítványainknak és a felkészítő nevelőknek! Büszkék vagyunk a sikereitekre, öröm látni, amikor a több éves közös munka meghozza gyümölcsét. Köszönjük, hogy kiváló eredményeitekkel tovább öregbítettétek iskolánk hítnevét. -GG-







