Május 29-re hirdettük meg a kerítésfestési akciónk 2. részét, hogy az ősszel elkezdett munkát folytassuk vagy akár be is fejezzük, ahogyan a mottónk is jelezte: “Fessük körbe az iskolánkat!” A délután kettőtől négyig tartó festési munkálatokra most jóval kevesebben vállalkoztak talán a munkanapra eső feladat miatt, de annál becsületesebben dolgoztak önkénteseink. Örömmel köszöntöttük a vállalkozó kedvű szülőket, gyermekeiket és munkatársainkat is, akik a melg ellenére jó minőségű munkát agtak ki az ecseteik által. Enni- és innivakóról a konyhánk gondoskodott, a “felszolgálást” napközis gyermekeink végezték nagy-nagy gondossággal.
Köszönöm a megjelent szülőknek, gyermekeknek és munkatársaimnak az önkéntes tevékenységüket, mellyel szebbé és tartósabbá tettük az iskolánkat körülvevő kerítésünket! Gál Gábor főigazgató












