A hétvégén volt Budapesten a Gyerekek egy jobb világért pályázat eredményhirdetése. Mihályi Éva gyógypedagógus két tanítványát nevezte be a versenyre, akik rajzos alkotásukkal elnyerték a “Legjobbak a jók között” elismerő címet és az azzal járó jutalmakat. Szalai Martin és Farkas Lénárd Marcell  2.c osztályos tanulók Budapesten a Lurdy Konferencia- és Rendezvényközpontban a díjátadó rendezvényen vehették át ajándékaikat csakúgy, mint a benevező felkészítőjük, aki szintén jutalomban részesült. Gratulálunk nekeik! -GG-