Ismét kerítésfestésre hívjuk a kedves szülőket, munkatársakat, tanítványainkat 2026. május 29-én 14 órára. Az önkéntes munka jutalma a dicsőség, a megújult kerítés és némi retró zsíros kenyér és hűtött tea, ásványvíz. Az időjárás-jelentés talán szelídebb meleget (25 C) jósol, de magas UV-sugárzással, így a fehér póló és a kalap vagy egyéb fejfedő erősen ajánlott! Minden önkéntes munkára vállalkozónak előre is nagy-nagy köszönet!!! – Gál Gábor főigazgató

