Május 29-én, pénteken 14 órától ismét kerítésfestésre hívjuk az önkéntes munkára vállalkozó szülőket, gyermekeiket, munkatársainkat, amennyiben az időjárás erre alkalmas lesz. Október 18-án megtörtént a kerítésfestés első fele, most szeretnénk folytatni és befejezni a megkezdett munkát.Aki szabaddá tudja tenni a délutánját 2-3 órányi önkéntes tevékenységre, jöjjön és támogassa munkájával környezetünk, iskolánk szépítését! Előre is nagy-nagy köszönet minden önkéntesünknek!!! – Gál Gábor főigazgató
Kategóriák: ez+az, Főoldal, Hírek, aktualitások, Kiemelt
Megosztom

