“Fessük körbe az iskolánkat!”
Volt már ilyen! Pontosan 2014. augusztus 22-én, pénteken az akkori szülői közösség az iskola pedagógusaival, dolgozóival önkéntes munkával lefestette az iskolánkat körülvevő kerítést, illetve néhány udvari műtárgyat is. Az eltelt…











